Sukces zespołu Funky Girls – Mrowisko 2024

24 kwietnia w Teresińskim Ośrodku Kultury odbył się Przegląd Twórczości Scenicznej „Mrowisko” dla klas 0-3, w konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Zebrani artyści śpiewali, tańczyli i  oglądali występy rówieśników, którzy prezentowali swoje umiejętności na profesjonalnej scenie.

Nasze uczennice: Ala, Małgosia, Maja i Amelka z klasy 3b wystąpiły w pokazie tanecznym. Dziewczęta zdobyły Talent (główną nagrodę).  Jesteśmy bardzo dumni z zespołu Funky Girls.

Jestem przekonana, że to nie ostatni występ młodych tancerek. Trzecioklasistki oznajmiły, że będą z dumą reprezentować naszą szkołę na corocznych konkursach młodych talentów.

Dopełnieniem tego wspaniałego dnia było wzruszające podziękowanie dziewczynek. Uczennica  przygotowały piękna laurkę  i koszyk kwiatów.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów :-)

Jolanta Kukawska