Ogólnopolska Wymiana Kart Bożonarodzeniowych Szkół Podstawowych

Świetliczaki chciałyby się podzielić pewną informacją.

Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Wymiany Kart Bożonarodzeniowych Szkół Podstawowych.

Od pewnego  czasu w świetlicy trwały prace nad wykonaniem kartek świątecznych dla szkół podstawowych z różnych części kraju. Wykonaliśmy jeden wzór (choinka z pasków kolorowego papieru), w środku wkleiliśmy życzenia świąteczne. Dodatkowo dopisaliśmy odręcznie pozdrowienia od uczniów i nauczycieli naszej szkoły dla całej społeczności szkolnej szkół, do których trafią kartki.

To były pracowite dni, ale warto było :-)

Do każdej koperty, oprócz ręcznie zrobionej karty, włożyliśmy jeszcze naszą gminną widokówkę, żeby dzieci z innych miast widziały, jak wygląda Teresin i okolice. Przy okazji rozmawialiśmy o wartościach w życiu... o tym, jak duże znaczenie ma obdarowywanie. Należy pamiętać o bliskich, ale także o tych, o których nikt nie pamięta...Niech cieszy nas radość dawania :-) Cieszmy się z małych rzeczy...

W sumie wysłaliśmy 18 kart bożonarodzeniowych, spodziewamy się również tyle otrzymać.
Na tą chwilę otrzymaliśmy 3 karty, z niecierpliwością czekamy na kolejne...

Jolanta Kukawska i świetliczaki