Huczne imieniny Mikołaja

Jak co roku uczciliśmy hucznie imieniny Mikołaja. Ten piękny, choć grudniowy dzień, w którym możemy rozpocząć rozkoszowanie się posmakiem wyczekiwanych przez nas wszystkich świąt. W tym dniu upominki, przygotowane przez Radę Rodziców, są przekazywane dzieciom oraz grzeczniejszym nauczycielom ;-)

Już od samego rana, tuż po przekroczeniu drzwi wejściowych, można było zobaczyć wychowanków szkoły, bawiących się w korytarzu i ubranych w piękne mikołajowe czapeczki.

Po dzwonku, oznajmiającym rozpoczęcie pierwszej lekcji, kilkoro członków Rady Samorządu Uczniowskiego, rozpoczęło świąteczny pochód, od sali do sali, zapraszając grzeczne dzieci do odebrania swojego prezentu spod szkolnej choinki. Uczniowie zostali obdarowani słodkimi czekoladowymi misiami, zapakowanymi w ozdobne pudełka, każde dla jednej klasy.

Rada Rodziców zadbała o dzieci, ale słodkościami zostali obdarowani również pracownicy szkoły.

Szczególną rolę we wprowadzeniu nas w świąteczny nastrój odegrały klasy najmłodsze, które od rana starannie dekorowały pierniki. Wszystkim towarzyszył znakomity humor a wesoły nastrój, podobnie jak zapach pierników, unosił się po prostu w powietrzu.

Serdecznie dziękujemy naszym Rodzicom, a szczególnie Radzie Rodziców z panią Moniką Pietrzak na czele.

Natalia Górak z klasy VII B

redaktor „Szkolnych Wieści”