Wycieczka do OSP w Niepokalanowie

15 czerwca uczniowie z klas zerowych wybrali się na pieszą wycieczkę do Niepokalanowa. Dzieci zwiedziły Muzeum Ochotniczej Straży Pożarnej- gdzie obejrzały ciekawą ekspozycję, mogły z bliska obejrzeć samochody oraz sprzęt pożarniczy. Dzieci dowiedziały się. jak ciężka, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca strażaka.

Zwiedziliśmy również Muzeum św. Maksymiliana, Muzeum Papieskie z dwoma samochodami - PAPA MOBILE, z których to Jan Paweł II korzystał podczas pierwszych pielgrzymek do Polski.  Na zakończenie dnia, pełnego wrażeń i wzruszeń,  udaliśmy się na pyszny zimny deser w postaci lodów. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Katarzyna Misiak, Katarzyna Kacprzak, Anita Wieczorek