Spotkanie z biblioteką Teresin

14 marca 2023 r. klasy 6a i 6a  miały przyjemność gościć p. Ewę Bojarowską z Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie. Podczas lekcji wychowawczych uczniowie poznali najnowsze propozycje książkowe, po które warto sięgnąć. Wszystkie pozycje znajdują się  w  zbiorach biblioteki w Teresinie.

Niezwykłym punktem spotkania był mały eksperyment życiowy, do którego potrzebny był: słoik, kilka kamieni, piasek i woda. Każdy z uczniów otrzymał niecodzienna pamiątką -  kamień z życiowym celem. Na koniec wszyscy otrzymali zaproszenie na kolejne spotkanie - tym razem w bibliotece. Przyjazna i zabawna atmosfera sprawiły, że uczniowie trochę inaczej spojrzeli na książki i nabrali ochotę na więcej przygód z literaturą.
Alicja Szustecka