Wszystkie Misie nasze są...

Dzień Pluszowego Misia w klasach zerowych

25 listopada uczciliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od prezentacji przyniesionych przytulanek. Poznaliśmy nowych kompanów: Rysia, Misiaczka, Lulu, Brązusia... To było niezapomniane spotkanie, okazało się, że każdy miś jest niepowtarzalny i bardzo ważny dla swojego właściciela.

Misie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień, były wspólne tańce z pluszakami, misiowe zagadki i zajęcia plastyczne związane ze Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Katarzyna Misiak

Wszystkie dzieci kochają misie, wszystkie misie kochają dzieci . . .

25 listopada najmłodsi z klasy 0b przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami. Dzieci poznały piękną historię pluszowego misia, wykonały misiowe opaski na głowę i ulepiły misia z plasteliny.

Ten dzień wywołał u dzieci dużo uśmiechów i radości.

Katarzyna Kacprzak

Wszystkie misie znają nasze sekrety . . .

Klasa 0c także pamiętała o Światowym Dniu Pluszowego Misia. Uczniowie rozwiązywali trudne misiowe łamigłówki, poznawali różnice pomiędzy pluszowym misiem i niedźwiedziem.

Najmłodsi korzystali z kolorowych pomocy dydaktycznych (plastry miodu, plansze do kodowania), które zostały przygotowane przez wychowawcę.

Anita Wieczorek